Menu Zamknij

O firmie

Firma Granimex jest liderem na rynku technologii wodnych w Polsce. Pozycję tę zawdzięczamy solidnym podstawom i sukcesywnemu rozwojowi. Od początku działalności, tj. od roku 1990, specjalizowaliśmy się w rozwiązaniach z zakresu uzdatniania wody. Rynek polski, podobnie jak europejski, w ciągu ostatnich kilkunastu lat dynamicznie się rozwija, odpowiadając na potrzeby klientów (indywidualnych, przemysłowych oraz instytucjonalnych).

Obecnie, podmioty aktywne na rynku technologii związanych z uzdatnianiem i „serwisem” wody, stawiają w sposób szczególny na zrównoważony rozwój i ekologię. Ma to bezpośrednie przełożenie na stosowane rozwiązania, co wymaga bycia na bieżąco ze wszystkimi innowacjami.

Granimex stale inwestuje w rozwój, nie tylko techniczny, ale również personalny (wiedzę i umiejętności zespołu specjalistów oraz doradców). W tym celu współpracujemy z ośrodkami akademickimi w Polsce, a także z firmami z Unii Europejskiej. Dzięki temu mamy zapewniony dostęp do wszystkich nowości – naukowych oraz rynkowych. Jesteśmy w stanie reagować szybko i skutecznie, co oznacza bezpośrednie wdrażanie nowych trendów i oferowanie najlepszych rozwiązań technologicznych naszym klientom.

Technologie i sprzęt

Najlepsze technologie
i sprzęt

Certyfikaty

Sprawdzone, certyfikowane
ekologiczne produkty

Dla firm i osób prywatnych

Projekty dla klientów
prywatnych i firm

Inwestujemy w wiedzę

Inwestujemy w wiedzę
i rozwój zespołu

Wybrane realizacje

Logo Granimex - znak wody

Chcesz mieć pewność, że korzystasz z najlepszej jakości wody (niezależnie od jej przeznaczenia)?

Dysponujemy najlepszymi rozwiązaniami, które zoptymalizujemy
pod kątem Twoich indywidualnych potrzeb!