O firmie


 

Firma Granimex jest liderem na rynku technologii wodnych w Polsce. Pozycję tę zawdzięczamy solidnym podstawom i sukcesywnemu rozwojowi. Od początku działalności, tj. od roku 1990, specjalizowaliśmy się w rozwiązaniach z zakresu uzdatniania wody.

 

Rynek polski, podobnie jak europejski, w ciągu ostatnich kilkunastu lat dynamicznie się rozwija, odpowiadając na potrzeby klientów (indywidualnych, przemysłowych oraz instytucjonalnych).

 

Obecnie, podmioty aktywne na rynku technologii związanych z uzdatnianiem i „serwisem” wody, stawiają w sposób szczególny na zrównoważony rozwój i ekologię. Ma to bezpośrednie przełożenie na stosowane rozwiązania, co wymaga bycia na bieżąco ze wszystkimi innowacjami.

 

Granimex stale inwestuje w rozwój, nie tylko techniczny, ale również personalny (wiedzę i umiejętności zespołu specjalistów oraz doradców). W tym celu współpracujemy z ośrodkami akademickimi w Polsce, a także z firmami z Unii Europejskiej.

 

Dzięki temu mamy zapewniony dostęp do wszystkich nowości – naukowych oraz rynkowych. Jesteśmy w stanie reagować szybko i skutecznie, co oznacza bezpośrednie wdrażanie nowych trendów i oferowanie najlepszych rozwiązań technologicznych naszym klientom.