Atrakcje basenowe

Atrakcje basenowe

Basen sam w sobie stanowi dużą atrakcję, co nie oznacza, że nie możemy pozwolić sobie na korzystanie z wyjątkowych akcesoriów i systemów, dzięki którym basen zyska dodatkowe funkcje – szczególnie polecamy urządzenia do masażu wodnego.

Relaks, jaki zapewniają tego rodzaju urządzenia, może być różnego rodzaju. Warto skorzystać m.in. z masażu leczniczego. Wielką atrakcją, cenioną przez użytkowników basenów jest także kąpiel z pęcherzykami powietrza i falami. Wielu rodziców małych dzieci na pewno doceni także wytwarzany przez tego rodzaju urządzenia prąd wodny umożliwiający pływanie pod prąd, co okazuje się bardzo dobrą metodą w uczeniu pływania. To prawdziwa frajda, zarówno dla młodszych, jak i starszych fanów wodnego, basenowego relaksu.

Współpracując z liderami rynku, jesteśmy w stanie zaproponować Państwu cały katalog różnych urządzeń do masażu wodnego. Są to m.in. urządzenia montowane na stałe, jak i zawieszane na brzegu basenu. Jeśli cenimy rozwiązania zarazem proste i efektywne, warto zdecydować się właśnie na te ostatnie – można je zainstalować już w trakcie normalnej eksploatacji basenu – bez konieczności zamykania basenu, czy spuszczania wody. Urządzenia montowane w sposób stały muszą być instalowane podczas budowy obiektu basenowego.

Oferujemy kompleksowe projektowanie i montaż urządzeń służących do masażu wodnego. Przykładowy zestaw urządzeń montowanych na stałe zawiera m.in. pompę masażu, przyrządy służące do montowania zestawu na ścianie basenu, przewody i in. W zestawie znajdują się również regulatory, dzięki którym można aktywizować funkcję kąpieli pęcherzykowej i prąd wodny.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia do masażu z różnych materiałów – w tym: z tworzywa sztucznego, ze stali oraz z brązu czy też metalowo-brązowe. Najtrwalsze i zarazem zdecydowanie najlepiej prezentujące się są masaże z metalu

Dużą popularnością cieszą się również masaże z tworzywa sztucznego. Wykazują one również znaczną trwałość, pod warunkiem, że zachowa się odpowiednie warunki w basenie – w tym właściwy skład chemiczny wody. Dobra jakość urządzeń zależy także od samego materiału użytego do ich wytworzenia.

Czołowi producenci akcesoriów basenowych oferują różnego rodzaju urządzenia do masażu – inne nie tylko pod względem materiałowym, ale również technicznym, dzięki czemu można je łatwo dopasować do indywidualnych potrzeb inwestorów oraz obiektów basenowych, którymi dysponują, ewentualnie dopiero zamierzają je zbudować, czy też dokonać ich modernizacji.

Są to m.in.: masaże dwudyszowe, masaże z wbudowanym regulatorem i włącznikiem sensorycznym, urządzenia do masażu z regulatorem siły wypływu wody i powietrza, masaże powietrzne, urządzenia do masażu wodno-powietrznego, urządzenia z tworzywa ABS, masaże zawieszane, czy cieszące się bardzo dużą popularnością – urządzenia do masażu w kształcie ławki.

Granimex oferuje również wszelkiego rodzaju akcesoria oraz elementy masaży wodnych (dysze, wkłady, pokrywy, włączniki, a także prysznice strumieniowe).

Oferujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru atrakcji basenowych, montażu i serwisowania urządzeń basenowych, którą główną funkcją jest zapewnienie użytkownikom dodatkowych atrakcji.

Baza wiedzy

Przydatne informacje