Pompy do wody brudnej i ścieków

Pompy do wody brudnej i ścieków

Jeśli zależy nam na komplementarnym i zoptymalizowanym pod względem funkcjonalności układzie pomp, dzięki któremu łatwo, ekologicznie i efektywnie będziemy mogli się pozbywać z naszego gospodarstwa domowego brudnej wody oraz ścieków warto wybrać innowacyjne rozwiązania technologiczne.

Takie od wielu lat oferuje swoim klientom lider w branży uzdatniania i „zarządzania” wodą w budynkach prywatnych i publicznych – Grundfos.

Granimex poleca różnego rodzaju pompy marki Grundfos – dzięki temu będziemy mogli cieszyć się efektywnym systemem usuwania ścieków i brudnej wody. Zaoszczędzimy też na kosztach (urządzenia Grundfos są bardzo wydajne i skuteczne w działaniu) i na czasie – zarówno instalacja systemów, jak i ich bieżąca eksploatacja, nie nastręcza bowiem żadnych trudności i nie generuje niepotrzebnych, dodatkowych kosztów, jak to ma miejsce przy konieczności serwisowania pomp starszej generacji.

Na szczególną uwagę zasługują agregaty podnoszące marki Grundfos, a właściwie typoszereg agregatów, dzięki którym można w pełni bezpiecznie odprowadzać brudną wodę i ścieki.

W katalogu produktów Grundfos znajdziemy również odpowiednie rozwiązania do drenażu – są to kompleksowo działające pompy UNILIFT – jak sama nazwa wskazuje – typoszereg pomp tego rodzaju służy do usuwania nieczystości z wielu urządzeń jednocześnie. Pompa jest nie tylko wielofunkcyjna i solidna, ale również na tyle prosta w działaniu, że praktycznie nie potrzebuje żadnego „wsparcia” w zakresie obsługi.

Wracając do agregatów – jeśli chcemy korzystać z urządzeń równie wielozadaniowych jak UNILIFT, zdecydujmy się na wszechstronny agregat Grundfos SOLOLIFT2. Typoszereg takich agregatów zapewnia optymalne usuwanie ścieków z różnych pomieszczeń w całym domu (z łazienki, toalety czy kuchni).

Dlaczego agregat SOLOLIFT2 uznawany jest za wyjątkowo skuteczny i innowacyjny?

Decyduje o tym m.in. budowa silnika, którego części elektryczne nie mają żadnego kontaktu ze ściekami, co w znacznym stopniu ułatwia serwis agregatu i zwiększa jego odporność na różnego rodzaju awarie. Na uwagę zasługuje także wyjątkowa konstrukcja noża tnącego (ze stali hartowanej) i zbiornika.

Innowacyjny silnik, nóż i zbiornik to gwarancja bezproblemowego i ciągłego funkcjonowania układu agregatów SOLOLIFT2, bez ryzyka wycieku.

Jeśli dysponujemy innymi agregatami, możemy je zastąpić SOLOLIFT2, który został wyposażony w łatwo regulowane złącza wlotowe i odpływowe.

SOLOLIFT2, dzięki wyjątkowej konstrukcji, ma wiele zastosowań – może obsłużyć różne układy związane z brudną wodą i ściekami – np.: umywalkę, prysznic, WC i bidet, pralkę – w wielu konfiguracjach. Agregat jest niezależny od głównego systemu kanalizacji, dzięki czemu zyskuje na uniwersalności zastosowań.

To bardzo istotne – tak szerokie spectrum możliwego działania pozwala Klientowi uniknąć wielu prac przystosowawczych, czyli czasochłonnego i nietaniego remontu. Dodatkowy odpływ można zainstalować w dowolnym miejscu. Nie ma również potrzeby zakupu innych części i akcesoriów w celu regulacji przepływu - SOLOLIFT2 posiada wbudowany łącznik pływakowy z różnymi opcjami załączania.

Typoszereg agregatów produkcji Grundfos to gwarantowana niezawodność, niskie koszty eksploatacyjne i bezproblemowy serwis – dlatego cieszy się wyjątkowo dużym zainteresowaniem klientów w wielu krajach.

My również rekomendujemy Państwu nowoczesne technologie Grundfos, dzięki którym będziecie mogli zapomnieć o jakichkolwiek problemach z prawidłowym odprowadzaniem brudnej wody i ścieków.

Baza wiedzy

Przydatne informacje