Zmiękczacze Erie

Zmiękczacze Erie Water Treatment

Zmiękczacze wody, które znajdziecie Państwo w naszej ofercie, zapewnią Wam i Waszym bliskim niezwykły komfort korzystania z wysokiej jakości, miękkiej wody. Uchronią również Wasze urządzenia, które „pracują” z wodą, od różnego rodzaju awarii i zbyt szybkiego utracenia najwyższej efektywności.

Oferowane przez Granimex profesjonalne zmiękczacze firmy Erie Water Treatment zmieniają parametry wody – z niekorzystnych (zarówno dla naszej skóry czy włosów, jak i dla armatury oraz pralek) na odpowiednie, czyli woda twarda zostaje zastąpiona przez tzw. wodę miękką.

Jednymi z popularniejszych modeli zmiękczaczy Erie jest zmiękczacz IQsoft – jedno z najnowszych rozwiązań zaproponowanych przez firmę. Zmiękczacz ten wyróżnia się pośród innych przede wszystkim wysoką wydajnością i ergonomicznym, kompaktowym rozmiarem, dzięki czemu osiąga wysoką funkcjonalność.

Według zgodnej opinii wielu specjalistów jest to wręcz rewolucyjny produkt w swojej kategorii, póki co, nie posiadający tak dobrego odpowiednika wśród innych modeli dostępnych na rynku (jeśli mamy na uwadze takie same osiągi i komfort użytkowania).

Łatwy jest nie tylko serwis, ale również sama instalacja urządzenia. Zmiękczacze można umieszczać w nawet bardzo niewielkim i wąskim miejscu (szerokość zmiękczacza to 28 cm, głębokość – 44 cm).

W katalogu oferowanych przez nas zmiękczaczy znajdziecie Państwo zarówno wersję Micro, jak i Mini IQsoft, które idealnie nadają się do montowania w jednym z najpopularniejszych miejsc, czyli pod zlewozmywakiem.

Cała seria wyposażona jest w specjalny, dwuliniowy, podświetlany zegar, który ułatwia odczyt w ciemniejszych miejscach. Dodatkowo, funkcjonalność urządzenia została zwiększona dzięki zastosowaniu w jego konstrukcji specjalnego alarmu soli, który ma za zadanie przypominać o konieczności sprawdzenia poziomu soli w zbiorniku.

Sentencia (Sentencja)

Zmiękczacze wywodzące się z tej linii produktowej wyróżniają się przede wszystkim bardzo dużą różnorodnością – w naszej ofercie znajdziecie Państwo urządzenia w wielu rozmiarach i konfiguracjach, dzięki czemu bez najmniejszego problemu dostosujecie wybrany model do warunków technicznych Waszego domu czy mieszkania. Nie mniej istotna jest także różnorodność… cenowa. Oferujemy modele droższe i tańsze. Wszystkie – wypróbowane, cieszące się popularnością, wydajne, trwałe i zarazem oszczędne.