Technologie basenowe

Jeśli planujesz większą inwestycję związaną z technologią basenową – mamy dla Ciebie kompleksową ofertę.

 

Z nami zaprojektujesz nowoczesny obiekt basenowy, wykonasz go, będziesz mieć również pewność, że woda w basenie jest zawsze bezpieczna dla użytkowników (oferujemy serwis, szybką i skuteczną interwencję w przypadku wystąpienia awarii oraz naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne).

 

Firma Granimex jako doświadczony podmiot na krajowym rynku uzdatniania wody i technologii wodnych, w tym basenowych, proponuje swoim Klientom zarówno sprawdzone i cieszące się od lat powodzeniem rozwiązania klasyczne, jak i technologie innowacyjne.

 

Klientom komercyjnym (instytucjonalnym) proponujemy przede wszystkim technologie basenowe bazujące na rynnach przelewowych (jeśli chodzi o typ odprowadzania wody z basenu). Rynna sprawdza się szczególnie w dużych obiektach (w przeciwieństwie do skimmerów). Niezależnie czy wybierzemy rynnę fińską, Zurych, czy Wiesbaden (podstawowe modele) będzie efektywniejsza w takich ośrodkach jak popularne aquaparki i duże obiekty sportowe.

 

Jeśli chodzi o typ niecki zastosowanej w konstrukcji basenów – da się zauważyć rosnące zainteresowanie klientów komercyjnych nowoczesnymi basenami ze stali nierdzewnej. Materiał ten zyskał zaufanie podmiotów działających na wielu rynkach, w tym przede wszystkim szeroko pojętym usługowym – nie wyłączając sektora rekreacyjnego.

 

Trudno się temu dziwić – stal nierdzewna daje się łatwo kształtować, jest trwała, odporna na działanie niekorzystnych warunków atmosferycznych, charakteryzują ją również bardzo niskie koszty eksploatacji. W  przypadku obiektów takich jak baseny nie bez znaczenia jest także gładka nawierzchnia i optymalne warunki higieniczne. A to tylko niektóre z zalet basenów ze stali nierdzewnej.

 

Odpornością na działanie czynników zewnętrznych charakteryzują się także baseny Niveko. Są szczelne i można je szybko wybudować, co ma często niebagatelne znaczenie dla inwestorów. Niveko to w tej branży  zdecydowanie lider, jeśli chodzi o styl i elegancję (szczególnie modele Exclusive).

 

Nie sposób też nie wspomnieć o basenach betonowych foliowanych. To popularne modele, z niecką żelbetową albo betonową, obłożoną specjalistyczną folią basenową.

 

Przypominamy, że tego rodzaju baseny – do 30 m2 – nie wymagają pozwolenia na budowę.

 

Granimex nie zapomina również o coraz prężniej rozwijającej się branży hotelarskiej i uzdrowiskowej, o ośrodkach rekreacyjnych, turystycznych i agroturystycznych czy gabinetach odnowy biologicznej. Stawiające na wysoką jakość obsługi klienta firmy nie tylko coraz częściej decydują się na montaż basenów, ale również wanien SPA.

 

Oferujemy całą gamę produktów tego typu, w tym linie Exclusive. Z łatwością znajdziesz wanny SPA, które pozwolą Twoim klientom zrelaksować się w najlepszym stylu.

 

 

 

Zapraszamy!